Strona główna arrow Z życia szkoły arrow DZIEŃ JĘZYKA ĄNGIELSKIEGO W SZKOLE
DZIEŃ JĘZYKA ĄNGIELSKIEGO W SZKOLE Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu
Redaktor: Administrator   
16.06.2016.

 

DZIEŃ JĘZYKA ANGIELSKIEGO W NASZEJ SZKOLE

W środę 15 czerwca w naszej szkole nastąpiło uroczyste podsumowanie dwóch konkursów z języka angielskiego. Konkursu na ‘Króla/Królową Języka Angielskiego’ w klasach I-III i konkursu ‘One Hundred Questions’ (100 pytań) w klasach IV-VI. Odbył się również  Koncert Piosenki Angielskiej w którym wystąpiło 17 wykonawców z klas I-VI.

W konkursie na ‘Króla/Królową Języka Angielskiego’ wzięli udział wszyscy uczniowie klas I-III. Uczniowie musieli wykazać się znajomością słownictwa. Konkurs trwał od września 2015 r. do czerwca 2016 r.

W konkursie 100 pytań  uczniowie klas czwartej, piątej i szóstej rozwiązywali testy.  Uczniowie musieli wykazać się znajomością słownictwa i gramatyki. W  każdej klasie wyłoniono po trzech zwycięzców.

Laureaci konkursów i wykonawcy angielskich piosenek otrzymali dyplomy i nagrody.

 

http://www.spn.nets.pl/images/R2015x2016/CZERWIEC/dja.jpg
 

 

 

 

Zmieniony ( 30.06.2016. )
 
« poprzedni artykuł